محصولات شرکت راهبرد انرژی پاک

خانه>محصولات شرکت راهبرد انرژی پاک

شرکت «راهبرد انرژی پاک» نماینده رسمی و انحصاری محصولات برند واگان (Wagan)  از معتبرترین تولیدکنندگان محصولات سولار و لوازم جانبی خودرو در سطح دنیا با بیش از ۴۰ سال سابقه ، تولیدکننده تجهیزات مرتبط با تبدیل و ذخیره انرژی خورشیدی مانند انواع ژنراتور سولار ، پنل سولار ، چراغ خیابانی سولار ، شارژر سولار ، پاوربانک سولار ، فانوس سولار ، باتری ، اینورتر ، شارژ کنترلر و همچنین لوازم جانبی خودرو مانند جامپ استارتر خودرو ، آچار بکس برقی و یخچال خودرو

محصولات برند واگان (Wagan) با کیفیتی در کلاس جهانی و ۲۴ ماه گارانتی

  • پاوربانک سولار یا پاوربانک خورشیدی فروش ویژه نوروز 99 پاوربانک سولار

    پاوربانک سولار

    موجود، جهت قیمت تماس بگیرید.

    پاوربانک سولار دستگاهی است برای شارژ لوازم همراه مانند گوشی موبایل، تبلت و ... توسط انرژی خورشیدی. عملکرد این دستگاه در طول روزهای آفتابی که میزان تابش انرژی خورشیدی کافی است، مانند یک شارژر سولار است که دستگاه شارژشونده را مستقیماً با انرژی خورشیدی از طریق پنل‌های سولار شارژ می‌نماید. اما در طول شب و روزهای ابری، از انرژی ذخیره شده در پاوربانک داخلی جهت شارژ استفاده نموده و به این ترتیب، پاوربانک سولار ترکیبی از شارژر سولار و پاوربانک است.

    در مسافرت‌هایی که به مدت طولانی دسترسی به برق شهری وجود ندارد، حتی داشتن پاوربانک با ظرفیت بالا نیز کمکی جهت شارژ لوازم نیست. زیرا شارژ خود پاوربانک نیز تمام شده و نیاز به برق شهری جهت شارژ مجدد آن وجود خواهد داشت. اما با پاوربانک سولار، دغدغه همیشگی اتمام شارژ در مسافرت‌های طولانی مانند کوهنوردی، طبیعت‌گردی، دوچرخه‌سواری، ماهیگیری و ... از بین خواهد رفت و انرژی پاک، رایگان و همیشه در دسترس خورشیدی، شما را به مدت نامحدود از برق شهری جهت شارژ لوازم همراه بی‌نیاز خواهد نمود.

دسته بندی محصولات: